SU EĞİTİMİ

SU POLİTİKALARI DERNEĞİ Başkanı Dursun Yıldız HACI ÖMER TARMAN ANADOLU Lisesinde İklim Krizi, Kuraklık ve Su Konferansı verdi

11 Mart 2023

SPD Başkanı ve TEMA Bilim Kurulu Üyesi Su Politikaları uzmanı Dursun Yıldız  10 Mart 2023 tarihinde HACI ÖMER TARMAN ANADOLU Lisesinde İklim Krizi Kuraklık ve Su Konferansı verdi. İki bölüm halinde gerçekleşen konferansın Saat 12:15’de başlayan  birinci bölümde daha alt sınıflardan öğrenciler ,saat 14:00 de başlayan ikinci bölümünde ise 9 10 ve 11 sınıftan öğrenciler katıldı

HACI ÖMER TARMAN ANADOLU Lisesinin Coğrafya öğretmeni Ömer Cengiz’in organizasyonu ile lisenin  Konferans salonunda düzenlenen konferansa öğrencilerin yanısıra  bazı öğretmenler de katıldı.

Dursun Yıldız tarafından yapılan sunum aynı zamanda ANTALYA / MANAVGAT – Manavgat Taşağıl Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından online olarak internet üzerinden  izlendi.

Öğrencilerin büyük bir ilgi ile ve dikkatle takip ettiği konferansın sonunda Coğrafya öğretmeni Ömer Cengiz, Dursun Yıldız’a teşekkür  etti.  Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Müdürü  Fatih Aşkın  da Dursun Yıldız’a  teşekkür ederek bir plaket verdi.

Kategoriler:SU EĞİTİMİ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.