su güvenliği

STRASAM Direktörü Dr. Hüseyin Fazla ve  ve BAK-FED Başkanı Doç. Dr. Selahattin Ateş Su Politikaları Derneği’ni ziyaret etti.

18 Ağustos 2022

Ankara merkezli bir düşünce kuruluşu olan Stratejik Araştırma Merkezi (STRASAM) kurucu direktörü  Emekli Hava Pilot Tuğgeneral ve Siyaset Bilimleri ve Uluslararası  İlişkiler uzmanı Dr. Hüseyin Fazla ,ve Batı Karadeniz Fırsat Eşitliği Derneği-BAK-FED Başkanı Doç. Dr. Selahattin Ateş  18 Ağustos 2022 tarihinde Su Politikaları Derneği’ni ziyaret ederek  görüş alışverişinde bulundular

Su Politikaları Derneği Başkanı Dursun Yıldız ve Yönetim Kurulu üyesi Dr. Hasan Hüseyin Doğan tarafından karşılanan heyet ile yapılan görüşme yaklaşık 90 dakika sürdü.

Toplantıda öncelikle kurumların amaçları ve yaptıkları çalışmalar ele alındı Daha sonra ortak proje çalışmaları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu

Su Politikaları Derneği Başkanı Dursun Yıldız  STRASAM’ın  ve BAK-FED’in çalışmalarına Su,Enerji,Gıda ve Çevre Güvenliği alanlarında katkıda bulunmak ve/veya ortak projeler gerçekleştirmek için hazır olduklarını belirtti

Sözkonusu üç kurumun yaptığı çalışmaların birçok alanda kesiştiğini belirten Dursun Yıldız, oluşturulacak işbirliği ile disiplinlerarası bir anlayış ile üretim yapılabilir dedi.

STRASAM Direktörü Dr. Hüseyin Fazla ve BAK-FED Başkanı  Doç. Dr.Selahattin Ateş bu üç kuruluş arasında işbirliğinin hızla gelişeceğine inandıklarını belirterek, yapılacak ortak çalışmalar için bir program oluşturma önerisinde bulundu.

Görüşmenin sonunda STRASAM Direktörü  Dr. Hüseyin Fazla SPD Başkanı Dursun Yıldız’a  1952’de 2022’ye NATO ve TÜRKİYE kitabını takdim etti.

Kategoriler:su güvenliği

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.