Su

Uzmanlar Hidropolitik Akademi’de toplanıyor

Farklı disiplinlerden uzmanlar SPD Hidropolitik Akademi’de Toplanıyor

26Ekim 2021

Su,Enerji,Gıda ve Çevre güvenliği arasındaki bağlantının  artması bu alanda yaşanan  sorunların  ele alınmasını ve çözümü konusundaki yaklaşımı da değiştirmiştir. Bu alanlarda disiplinlerarası  bakışa olan ihtiyaç artmış ve birçok disiplinden yetişmiş olan uzmanların ortak akıl ile karar alma zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Su Politikaları Derneği’nin üye profilinin oluşmasında bu düşünce etkili olmaktadır. Bu kapsamda Derneğe Üyelik için başvuran Kimya Yüksek Müh İsmail Hakkı Demirtaş, Ziraat Yüksek Müh. Dr. Suha Satana  ve  Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dr.Öğretim Üyesi Erhan Ustaoğlu’nun üyelik başvuruları kabul edilmiştir.

Üyelik başvurularını değerlendiren Dernek Başkanı Dursun Yıldız Türkiye’nin çok değerli,bilgili ve deneyimli uzman ve akademisyenlerinin SPD Hidropolitik Akademi çatısı altında toplandığını ifade etti. Yıldız devamla üyelik başvurusu kabul edilen uzmanların yapılacak olan çalışmalara çok büyük katkılar koyacaklarına inandığını belirterek ,ülke ve toplum çıkarlarını gözeterek disiplinlerarası bir anlayışla  bilgiye dayalı analizler yapmaya devam edeceğiz dedi.

HPA News

Kategoriler:Su

1 reply »

  1. HARIKA. IYI BIR ARSIV DE GEREKLI. UNIVERSITELERDE DERSLER VE KONFERANSLAR DA VEILMELI KANAATINDEYIM
    EN IYI DILEKLERIMLE
    ILKER OZEL

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.