Su

İstanbul Çekmeköy Rotary ‘den SPD Başkanı Dursun YILDIZ’a Meslekte Üstün Hizmet Ödülü

23 Mart 2021

İstanbul Çekmeköy Rotary ‘den Su Politikaları Derneği Başkanı  Su Politikaları Uzmanı Akademisyen Dursun YILDIZ’a Meslekte Üstün Hizmet Ödülü verildi.

İstanbul Çekmeköy Rotary Kulübünün Dünya Su Günü olan 22 Mart 2021 tarihinde yapılan toplantısında aynı zamanda ödül töreni de yapıldı.

Toplantının başında İstanbul Çekmeköy Rotary Klüp Yönetim Kurulunun Dursun Yıldız’a  verilen Meslekte Üstün Hizmet ödülü  kriterleri ile ilgili açıklama yapılarak bu ödülün verilmesine yönelik alınan yönetim kurulu kararı okundu.

Çekmeköy Rotary Kulübü dönem başkanı Banu İpek Gürdal, İstanbul Çekmeköy Rotary Kulübü tarafından Dursun Yıldız’a verilen Meslekte Üstün Hizmet Ödülü’nün Rotary camiasının en önemli ödülü olduğunu belirterek bu ödülü sunmaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. Çekmeköty Rotary Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi M. Remzi Çelik Dursun Yıldız’ın özgeçmişini okudu . Bu ödülün meslek yüksek ahlakı ve iş ve meslek onuru gibi kriterleri olduğundan da söz edildikten sonra Dursun Yıldız’a ödülü takdim edildi.   

Dursun Yıldız yaptığı konuşmada İstanbul Çekmeköy Rotary Kulübü yönetimi tarafından ödüle layık görülmesinden dolayı memnuniyeti ve teşekkürlerini iletti. Ödül kriterleri arasında meslek yüksek ahlakı ve iş ve meslek onuru gibi kriterlerin bulunmasından büyük onur duyduğunu da belirten  Yıldız ,devamla bugüne kadar aldığı  ödüllerin mesleğe ve topluma karşı duyduğu sorumluluğu ve motivasyonunu arttırdığını ifade etti.

Daha önce kendisine layık görülen ödüller sonrasında da aynı duygu ve düşüncelere sahip olduğunu belirten Yıldız, dünyamızdaki birçok sorunun toplumsal sosyal faydayı önceleyen doğru bakış açıları ve dayanışma ile çözülebileceğine inandığını söyledi.

Ödül törenininden sonra Dursun Yıldız “Sürdürülebilir Dünya İçin Suyun Artan Önemi” başlıklı sunumunu yaptı ve izleyicilerden gelen soruları yanıtladı.

HPA News.

Kategoriler:Su

1 reply »

  1. tebrikler DURSUN Kardeşim

    ________________________________ Gönderen: Su Politikaları Derneği Gönderildi: 26 Mart 2021 Cuma 13:06 Kime: yildirimnuri44@hotmail.com Konu: [New post] İstanbul Çekmeköy Rotary ‘den SPD Başkanı Dursun YILDIZ’a Meslekte Üstün Hizmet Ödülü

    Dursun Yıldız posted: ” 23 Mart 2021 İstanbul Çekmeköy Rotary ‘den Su Politikaları Derneği Başkanı Su Politikaları Uzmanı Akademisyen Dursun YILDIZ’a Meslekte Üstün Hizmet Ödülü verildi. İstanbul Çekmeköy Rotary Kulübünün Dünya Su Günü olan 22 Mart 2021 tarihin”

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.