İklim Değişimi

SPD’nin İnteraktif  Yuvarlak Masa Konferansları Sürüyor : Bu Kez İklim Değişimine Karşı Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Rolü ve Etkisi  Tartışılacak

 

02 Temmuz 2018

       HPA News Ankara- Su Politikaları Derneği’nin Yuvarlak Masa Konferansları serisi sürüyor. Bunların  sonuncusu  7 Temmuz 2018 tarihinde Derneğin genel Merkezinde gerçekleştirilecek .SPD Başkanı enerji ve su politikaları uzmanı Dursun Yıldız’ın vereceği yuvarlak masa interaktif konferansa katkıda bulunmak üzere  alanlarında uzman kişiler davet edildi.

Screenshot-2016-05-10-12.22.39-e1462901053929 (1) Konferans-tartışma’da öncelikle  yenilenebilir enerji kaynaklarının  dünya çapında gelişmesi ile ilgili mevcut durum ve gelecek projeksiyonları ele alınacak. Bu gelişmenin büyük bölümü enerji üretiminden kaynaklanan sera gazı salımına ve iklim değişimine olan etkileri tartışılacak.

134

İklim değişimine karşı enerji sektöründe koyulan hedeflerin gerçekçi olup olmadığının da tartışılacağı konferans-tartışma’da düşük karbon ekonomisine geçişin önündeki engeller de ele alınacak.

900

7 Temmuz 2018 tarihinde yapılması planlanan  bu bilgiye dayalı analiz ve tartışma toplantısında yapılacak olan analizler  ,Su Politikaları Derneği Yuvarlak Masa İnteraktif Konferansının değerlendirme notları olarak yayınlanacak.

HPA News.

Konferans Broşürü için lütfen tıklayınız

KONFERANS-TÜRKÇE

 

 

Kategoriler:İklim Değişimi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.